návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Vtipálek Jim Carrey pod palbou kritiků kvůli rozhovoru s mladou reportérkou! Co tak sprostého jí řekl?

Jim Carrey zavtipkoval a teď to schytává ze všech stran.
Vydáno: 14.02.2020
Jim Carrey balil reportérku 1
Autor: youtube.com Jim Carrey balil reportérku 1

Neuběhl ani týden, co dohrála kauza, kdy známý herec Jim Carrey řekl v pořadu The Graham Norton Show herečce Margot Robbie, že je super, jak daleko to dotáhla, vzhledem k jejím očividným fyzickým nedostatkům. Carrey si pochopitelně dělal legraci z toho, že je nádherná. Jenže lidi (zejména ti na Twitteru) se začali hromadně vztekat a osočovat Carreyho z toho, že se chová jako arogantní vůl. No a teď do toho herec šlápl znova – a opět vtipem.

V rozhovoru v rámci kampaně pro jeho nový film Ježek Sonic totiž řekl novinářce na otázku, co mu zbývá na jeho seznamu životních přání, že už jen ona. Mladá atraktivní reportérka se pochopitelně ocitla v rozpacích, nicméně zasmála se, on taky, a pokračovali dál. Žádný problém. To by ale rozhovoru nesměl skončit na internetu, kde se pochopitelně znovu ozvala hromada citlivek, kteří teď z jeho slov dělají strašný problém. Posuďte sami, jestli se Carrey tak moc provinil:

Článek je zařazen v: Jim Carrey , herec , vtipálek , reportérka , margot robbie , rozhovor

reklama