VIDEO: Will Smith si poprvé udělal srandu z facky na Oscarech. Přijde vám jeho reakce vtipná?

Co si Oscar myslí o Willu Smithovi?

Nejen patnáctileté dívky, ale i čtyřiapadesátiletí oscaroví herci mají na telefonu aplikaci TikTok. V případě Willa Smithe dokonce TikTok funguje jako dost možná nejsilnější platforma, má na ní totiž 73 milionů sledujících a sdílí zde obsah, který byste jinde nenašli. A teď si poprvé od kontroverzní facky na loňských Oscarech herec udělal srandu z celé té šílené situace okolo.

Ačkoliv se herec později za incident na Oscarech omluvil a odsoudil jakékoli formy násilí, nutno dodat, že zase nešlo o nějaký neodpustitelný zločin, kvůli kterému by jeho kariéra měla skončit. Což mimochodem chvíli reálně hrozilo. Dnes už naštěstí víme, že kromě zákazu účasti na Oscarech po dobu příštích deseti let žádné větší dopady na herce nebyly a my jej v budoucnu uvidíme ještě ve spoustě filmů.

@willsmith

#duet with @missmoneyworking

♬ original sound - Will Smith

Teď každopádně herec na TikToku sdílel video, v němž reaguje na jiné TikTok video mladé dívky, která popisuje, jak se můžou lidé ptát svých propisek, aut nebo peněz, co si o nich myslí, a pak si skrze představivost a fantazii domyslet, co by jim ony předměty a objekty asi odpověděly. Herec náhle vytáhne svého Oscara a… a to je vlastně vše, protože víc asi říkat netřeba. Mnozí museli před Smithem smeknout za to, jak dal beze slov najevo, že je pořád frajer s Oscarem a že mu vlastně může být úplně jedno, co si o něm kdo myslí, protože uznání se v životě už dočkal dosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také