návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Zápas roku skončil vítězně pro rappera Marpa! Proč Rytmuse nakonec neztřískal jako malého kluka?

Zápas Marpo vs. Rytmus skončil vítězně pro českého rappera. Od kdy bylo jasné, že vyhrál?
Vydáno: 28.12.2018
Marpo vs. Rytmus 2
Marpo vs. Rytmus 2 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Včerejší večer se nesl ve znamení boje. V plné O2 aréně zápasili jak profesionálové, tak přední českoslovenští rappeři – Marpo a Rytmus – jejich zápas měl být přitom vyvrcholením celého večera. Rytmus koneckonců sliboval velké věci už rok před samotným zápasem. Jenže když došlo na věc, velká část fanoušků nemohla na konci skrývat své zklamání.

Vítězný Marpo měl jednoznačnou převahu už od začátku zápasu. Podle některých měl příležitost knockoutovat Rytmuse už ve druhém kole. Slovenský rapper šel přitom třikrát k zemi, podle pravidel tak rozhodčí měl dokonce možnost zápas ukončit. Místo toho se ale celý boj protáhl až na 6 kol, přičemž v závěru stále stojící Rytmus nabíral nebezpečně tempo. A co tedy stálo za podle fanoušků promarněnou šancí Marpa ukončit boj už na začátku?

Podle všeho si sám český rapper myslel, že zápas končí po 3 počítáních. K jeho překvapení ale boj pokračoval a on ve třetím kole musel držet nohu na plynu. Bohužel pro něj měl zraněnou ruku z tréninku, a tak byly údery s přibývajícím časem těžší a těžší. Nakonec ale dotáhl vše do zdárného konce, a za to je prý nejšťastnější. Zápas si můžete pustit zde:

Článek je zařazen v: Marpo , rytmus , rapper , box , zápas , O2 aréna , diváci