Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

VIDEO: Živý Ken si nechal odstranit 4 žebra a operaci streamoval na internetu! Nic nechutnějšího dnes neuvidíte

Jednalo se o jeho jubilejní 60. zákrok. A vám z něj nejspíš bude pořádně zle!
Vydáno: 11.01.2018, redakce
Rodrigo Alves - záběry z operace

Nejslavnější živý Ken světa, Rodrigo Alves, už opravdu neví, jak na sebe upozornit. A tentokrát nejspíš už zašel za onu hranici únosnosti. Rodrigo konečně podstoupil dlouho očekávanou operaci, při níž si nechal odstranit čtyři žebra. Nelíbil se mu totiž jeho široký pas a podle něj velké břicho, kterého ho deptá už delší dobu. A právě tato drastická operace, jež je zároveň jeho jubilejním 60. razantním zákrokem, ho měla těchto problémů zbavit. Lékaři se však obávali, aby se Rodrigovi operace vzhledem k jeho pomalu se rozpadajícímu tělu nestala osudným.

Černé scénáře se naštěstí nepotvrdily a on přežil celý zákrok bez komplikací. I přesto se ovšem rozhodl ze své další šílenosti vytřískat co nejvíce a část operace nechal dokonce prostřednictvím doktora Michael Kobenga streamovat na internetu. Šílené? Pro normálního člověka ano. Pro plastikového panáka Rodriga ovšem evidentně zcela normální věc. Následující záběry pak možná otestují odolnost vašeho žaludku.

 

 

Neví, čím by na sebe ještě upozornil.

GALERIE HRŮZY: Živý Ken vyděsil fanoušky novými šílenými vlasy! Plastikový panák vypadá jak postava z hororu!

Moc se mu to ale nepovedlo.

GALERIE HRŮZY: Slavný živý Ken se svlékl a nafotil tyto odvážné fotky! Nic nechutnějšího dnes neuvidíte

Reklama
Článek je zařazen v: Rodrigo Alves, živý Ken, operace, přímý přenos, zebra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama