VIDEO: Zpěvačka Ariana Grande se opřela do hejtrů. Co hnusného jí psali?

Ariana Grande reagovala na odporné komentáře mířené proti ní.

Zpěvačka Ariana Grande rozhodně není slabá žena, která by si nechala všechno líbit. Ačkoliv má populární ikona auru křehkosti, ve skutečnosti už v minulosti několikrát dokázala, jak má tuhý kořínek. Nově se jí to povedlo znova, když s láskou a upřímností oslovila hejtry, kteří negativně komentovali její nový vzhled.

Zpěvačka nahrála na svůj TikTok nové video, ve kterém doslova říká, že nerada reaguje na podobné poznámky, protože jí to nic nepřináší, čas od času se ale zkrátka vyjádřit musí, aby mimo jiné inspirovala ostatní dívky k tomu nenechat si vše líbit. Ve videu tak dále říká, že každý člověk má jiné tělo, ale všechna těla jsou krásná a nikdo si nezaslouží číst i sobě nenávistné komentáře jenom proto, že vypadá trochu jinak, než jak by si třeba ostatní přáli nebo představovali.

@arianagrande

♬ original sound - arianagrande

Grande rovněž přiznala, že ta podoba, ke které ji nyní lidé přirovnávají, byla mimo jiné odrazem jejího nezdravého způsobu života. Brala antidepresiva, pila spoustu alkoholu, nejedla pořádně a bojovala s úzkostí z toho, jak se na ni lidé budou dívat. V současnosti se cítí mnohem lépe a zdravěji a byla by ráda, kdyby lidé svoji pozornost zaměřili na jiné věci a přestali řešit to, jak vypadá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také