VIDEO: Zpěvačka Billie Eilish během koncertu zmínila Johnnyho Deppa. Její slova mají překvapivě velký význam

Zpěvačka Billie Eilish se vyjádřila k procesu mezi Johnny Deppem a Amber Heard.

Málokterá zpěvačka v tak útlém věku má tolik jasno o tom, kým chce být, jaké hodnoty chce držet a v jakých otázkách nehodlá mlčet, jako Billie Eilish. Tahle 20letá hvězda to již mnohokrát dokázala v minulosti a opět se jí to povedlo teď, když se během koncertu, kde vystupovala spolu se svým bratrem Finneasem, nenápadně vyjádřila k procesu mezi Johnny Deppem a Amber Heard.

Pokud teď čekáte, že zpěvačka někoho podpořila nebo nějak detailněji okomentovala své pocity, tak jste na omylu. Místo toho totiž do jedné ze svých písní vložila narážku na to, že lidé jsou celí hotoví ze soudního procesu mezi filmovými hvězdami, zatímco daleko důležitější věci, jako například fakt, že chce americký nejvyšší soud sebrat ženám právo na potrat, jim unikají.

Zpěvačka si tak během turné v Anglii ve své nové skladbě TV postěžovala na to, jak se lidé zajímají o povrchní problémy a ignorují naopak ty důležité společenské otázky, o které by se naopak měli zajímat mnohem víc. A má jednoznačně pravdu. Snad nám tu tedy roste generace dětí poslouchající Billie Eilish, které se i díky ní jednou zasadí o to, aby nám na světě bylo všem líp. Těm generacím před ní se totiž zatím příliš nedaří…

Sdílejte článek

Přečtěte si také