Víme, jak to bylo s Kazmou! Z nových důkazů je jasné, jestli v tom s Leošem jeli společně. Jak sázka dopadne?

Jak to nakonec bylo s podvodem na Mareše?

V posledních dnech se v médiích hodně spekulovalo nad tím, jak vlastně celá ta Kazmova šílenost s nehodou vznikla, a pak taky jak může skončit. Teorií bylo mnoho, tu nejpravděpodobnější ale včera naťukl samozvaný král bulváru, Pavel Novotný. Podle jeho informací, ačkoli neověřených, vychází z celé situace nejhůř právě Kazma.

Tomu totiž jeho plán s Leošem vybouchl do tváře v momentě, kdy Leoš celý incident propálil na svém Instagramu. Okamžitě se ozvali nadřízení, že musí Kazma vydat své video a zároveň přijít se způsobem, jak celou věc sestříhat, aby z toho jeho pořad vyšel jako vítěz. Důležité na tom všem je, že podle Novotného ale Mareš neměl s touhle věcí původně nic společného, o Kazmově plánu nevěděl a u nehody se skutečně choval autenticky.

To samé pak pochopitelně tvrdí dál i samotný Leoš Mareš. Názory se sice různí, od začátku bylo ale jasné, že Mareš by na téhle spolupráci a nějakém falešném herectví mohl jenom ztratit, z toho důvodu zkrátka nedávalo smysl, že by v tom jeli spolu. A co na to všechno pár dní od nehody říká Kazma? Kromě toho, že stále chystá díl One Man Show, se obléká do oblečení Ferrari a tvrdí, že čeká na klíče. Otázkou je, jestli se vůbec někdy dočká.


Přečtěte si také