Víte, jak dnes vypadá Sexbomba od vedle? Slavná Elisha Cuthbert je ještě víc sexy než kdy dřív!

Patřila půvabná herečka v pubertě mezi vaše idoly? Tak teď ji budete chtít ještě víc!

Kanadská herečka Elisha Cuthbert patřila zhruba před deseti lety mezi vycházející herecké hvězdy. V televizi na sebe upozornila seriálem 24 hodin a do kina se podívala v několika hororech. Diváci si ji pak pamatují ze slavné komedie Sexbomba od vedle, v níž si zahrála titulní roli bývalé pornoherečky. Právě zde se Elisha stala idolem (nejen) puberťáků a byla právem považována za jednu z nejvíc sexy hereček na světě. Víte ovšem, co dělá teď?

Její rozjetá kariéra se bohužel dosti zadrhla a talentovaná herečka se v celovečerních filmech už prakticky nevyskytuje. Místo toho se zřejmě natrvalo usídlila v televizi, kde za posledních 10 let vystřídala hned několik seriálů včetně sitcomů Happy Endings či aktuálního komediálního seriálu Ranch, v němž hraje s populárním Ashtonem Kutcherem.

Jenže zatímco její sláva malinko upadá, na její kráse a půvabném zevnějšku se naštěstí nic nezměnilo. Spíše to vypadá, jako by byla s věkem čím dál krásnější a sexy. Je to prostě pořád strašná kočka, která bude svými půvaby muže všech generací dráždit zřejmě ještě hodně dlouho. Oni ale budou mít smůlu. Čtyřiatřicetiletá herečka je totiž už několik let vdaná za hokejistu Diona Phaneufa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také