Zpěvačka Shakira je Vodnář
Autor: isifa.com Zpěvačka Shakira je Vodnář

Vodnář 2014

jana.divisova. Publikováno: 07.01.2014

reklama

LEDEN

Spolehněte se na pozitivní vliv Marsu z Vah, vsaďte na Merkura, který se od 11. ledna až do konce měsíce nachází ve vašem znamení. Myslete, pište, mluvte a hlavně hajte své názory tak, aby všichni kolem vás pochopili, že jim nezbude, než aby je akceptovali. Můžete však být klidní, protože vám bez námitek projde i to, co by vám jindy netolerovali.

ÚNOR

Hlavně na začátku měsíce dostanete některé informace později, než byste měli, zatímco po jiných budete pátrat způsobem skoro detektivním. Situace se naštěstí po 13. únoru zásadně otočí a na konci měsíce bude vyloženě skvostná. Neobávejte se veřejných projevů, mluvte nahlas a se sebedůvěrou. Když se ještě jednou vrátíte k tomu, co se tak úplně nepodařilo, a napravíte všechno, co se dá, bude to vynikající.

BŘEZEN

Kombinace Merkura ve vašem znamení a Venuše, která je v něm od 5. března do konce měsíce, v kombinaci s Marsem z Vah činí ze začátku března období, kdy se vám daří naprosto všechno a kdy jdete od úspěchu k úspěchu. Dny po 17. březnu, kdy se Merkur dostane do Ryb, berte jako oddechové období, kdy máte dost peněz na to, abyste se mohli věnovat svým koníčkům.

DUBEN

Příjemná atmosféra pokračuje. Daně jste zaplatili bez problémů a teď si už jen užíváte přicházejícího jara. Od 7. do 23. dubna, kdy je Merkur v Beranu, máte dostatek energie, abyste zkoušeli nové koníčky a hledali nové zájmy. Pokud máte možnost, vyrazte na krátkou zahraniční cestu, která vám ukáže život z úplně jiné stránky.

KVĚTEN

Merkur, který je od konce dubna do 7. května v Býku, vás přinutí, abyste pozornost věnovali svým i partnerovým rodičům. Jednorázová pomoc nic neřeší, protože je potřeba systémová přestavba. Naštěstí se následně Merkur dostává do Blíženců a vy s ostatními členy rodiny dokážete vymyslet systém, který vás nijak zvlášť nezatíží a starším pomůže.

ČERVEN

Připravte se na práci, která je náročná, ale přesto vám přináší neskutečné uspokojení. Výsledky představujte kolem 7. června, kdy jimi budou všichni nadšení, publikujte je po 17. červnu, kdy se Merkur vrací do Blíženců a kdy je jisté, že budete mluvit jako kniha. Pozor si dejte v lásce. To, že jste zamilovaní, ještě neznamená, že partner musí plnit veškerá vaše přání a na to, co si přeje sám, zapomene.

ČERVENEC

Začátek července je vynikající. Na dovolenou nejezděte, protože by to až do 13. července byla jen zbytečná ztráta času. O to, že byste nezažili tu pravou letní lásku, se nebojte! Od konce června vám ji až do 18. července garantuje Venuše, která prochází vaším sektorem romantických lásek. Za city se nestyďte, a pokud máte dojem, že se nejlépe vyjádříte veršem, klidně se do nich pusťte.

SRPEN

Pozitivní vliv Marsu, který vám šel posledních sedm měsíců na ruku, skončil a vy se učíte žít za poněkud složitějších podmínek. Naštěstí se ve vašem partnerském sektoru do 15. srpna nachází Merkur a od 12. srpna až do konce měsíce Venuše, což vám značně ulehčí život. Praktické starostí nechte bez výčitek svědomí na partnerovi a sami se věnujte práci a kariéře. Svědomí vás hryzat nemusí, protože to pro nikoho jiného než pro své milé neděláte.

ZÁŘÍ

Merkur, který mezi 2. a 27. prosincem pobývá ve Vahách, přitáhne vaši pozornost k hlubokému prožívání duchovních záležitostí. Uvažujte o tom, co vás sice zajímalo, ale co jste kvůli jiným záležitostem odsouvali na okraj. Velice příznivý je i Mars, který se dostává do sektoru přátel a pošle vám do cesty lidi, kteří vás pozitivně ovlivní.

ŘÍJEN

O tom, že patříte k těm nejpohodovějším zrozencům celého zodiaku, se ujistíte už na začátku měsíce. Merkur ze Štíra vám sice přináší práci, ale Venuše z Vah a Mars ze Střelce se téměř po celý měsíc starají, abyste za svou snahu získali patřičnou odměnu. Když se pak 10. října Merkur vrátí do Vah, můžete se těšit na spoustu skvělých nápadů, které navíc dokážete okamžitě změnit v pozitivní skutky.

LISTOPAD

Jediné, co si v tomto měsíci nemůžete a nesmíte dopřát, je spánek na vavřínech. Týká se to hlavně dnů mezi 9. a 16. listopadem, kdy je ve Štíru současně Merkur spolu s Venuší a kdy máte sklon k jednání, které je v příkrém rozporu s veškerými vašimi zásadami. Naštěstí máte kamarády, kteří vás nenechají ve štychu a kteří vás po 16. listopadu vrátí do těch správných kolejí.

PROSINEC

Dny mezi 5. a 10. prosincem jsou naprosto dokonalé, takže byste na ně měli směrovat veškerá jednání, jejichž výsledek je pro vás důležitý. Na vaší straně je kromě Jupitera i Merkur s Venuší a Marsem. Když se pak po 10. prosinci dostane Venuše, kterou 18. prosince následuje Merkur, do Kozoroha, uchýlíte se do soukromí, začnete sčítat plusy a mínusy a opět se ujistíte, že se nového roku nemusíte v žádném směru bát.

reklama