Showbyznys

19. září 2014 13:43

redakce Prima Lajk

Všechna hudba světa ve vaší kapse – Tahle apka vám to zařídí!

Pokud doma přehazujete hudební alba vidlemi a na pevném disku svého PC neustále operujete s volným místem, aby se vám tam vešly nové MP3, máme pro vás řešení - apku Deezer!

Díky hudebním streamingovým službám, jako je Deezer, nejenže uvolníte místo na poličkách a harddiscích, navíc ještě ušetříte. Abyste pochopili, Deezer disponuje katalogem 30 milionů skladeb, což je víc, než byste zvládli do konce života naposlouchat.

A všechny je máte k dispozici za drobný měsíční poplatek, případně i zadarmo!

Pokud jste on-line, máte k dispozici v podstatě všechny významné interprety i jejich tvorbu. A Deezer vás dokáže překvapit i nabídkou v podstatě neznámých alternativních kapel. V podstatě stačí zadat jméno do vyhledávače a už vám to hraje. Jednotlivé písničky, interprety i jejich alba si pak můžete ukládat do své virtuální sbírky, takže je budete mít k dispozici kdekoliv. Na PC i na mobilu.

Výhodné je, že s mírnými omezeními funguje Deezer zdarma!

Na mobilu se však musíte spokojit pouze s náhodným výběrem hudby, kterou server vyhodnotí, že by se vám mohla líbit. Případně si můžete vybrat jednu z řady tematických hudebních stanic, které se liší hudebním stylem, případně okruhem hudebních interpretů. Pokud ale zaplatíte měsíční poplatek, můžete poslouchat hudbu bez jakýchkoliv omezení. A klidně si ji můžete stáhnout na disk, pokud vám to teda nedá...

Návod:

  1. Přihlaste se nebo zaregistrujte.
  2. Vyberte si žánr nebo doporučenou hudbu.
  3. Klikněte na vybraný styl nebo album a poslouchejte!

Platformy: iOS, Android a Windows Phone

Více informací a apku najdete TADY.

Podívejte se do fotogalerie, jak funguje:

Sdílejte článek
Štítky hudba styl iOS Android poplatek Deezer interpret poplatek Windows Phone

Přečtěte si také