Vyhlášena nejkrásnější žena světa! Vyhrála Margot Robbie či Emma Watson? Výsledky vás překvapí

Vyhrála vaše oblíbená kráska?

Jako každý rok, i tentokrát se můžeme těšit na několik prestižních žebříčků, které nám odhalí aktuálně nejpůvabnější a nejvíce sexy ženy světa. Jako první s tímto výčtem přišel v zahraničí populární internetový server Buzznet.com, kde o nejkrásnějších ženách světa hlasovali jejich samotní čtenáři. A výsledky to jsou vcelku překvapivé.

Příznivci známého webu totiž nehleděli totiž pouze na sexy vzhled, ale také na sympatie a zřejmě i intelekt. V žebříku tak kromě půvabných mladých krásek najdete ženy takřka všech věkových kategorií v čele s neúspěšnou kandidátkou na prezidenta USA Hillary Clinton. Na třetím a druhém místě se pak objevily u nás méně známé krásky, modelka Taylor Hill a herečka Priyanka Chopra, kterou uvidíme v nadcházející filmové Pobřežní hlídce. Na prvním místě nás ale velké překvapení nečeká. I v době těhotenství je totiž pro většinu lidí nejkrásnější ženou zpěvačka Beyoncé. A my s nimi můžeme jenom souhlasit.

Tohle je Top 10 nejkrásnějších žen roku podle Buzznet.com

1. Beyoncé2. Priyanka Chopra3. Taylor Hill4. Emma Watson5. Dakota Johnson6. Hillary Clinton7. Margot Robbie8. Angelina Jolie9. Fahriye Evcen10. Alexandra Daddario

Na celý žebříček se můžete podívat zde. Co na výsledky říkáte?


Přečtěte si také