návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Vyhrajte si s Prima-Style.cz nový Peugeot 2008!

Vydáno: 01.07.2013
Peugeot
Peugeot Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcete si užívat báječnou jízdu ve fungl novém Peugeotu 2008? Zapojte se do ankety o nejoblíbenější českou celebritu. Během šesti soutěžních kol postupně vybereme osobnost, kterou máme nejraději.

Hlasujte ZDE a tipujte, kolik čtenářů našeho webu se celkem hlasování o nejoblíbenější českou celebritu zúčastní. Nový Peugeot 2008 čeká na toho hlasujícího, který se svým tipem co nejvíc přiblíží celkovému počtu účastníků!

V anketě Souboj celebrit soutěží od prvního týdne 128 tváří. Těmto tvářím máte možnost dávat hlasy, pozitivní i negativní. Po šest týdnů budeme postupně celebrity vyřazovat pyramidovým systémem, podle toho, které mají nejmenší oblibu!

Jednou týdně vám naše aplikace na Facebooku umožní tipnout si, kolik celkem hlasů ve hře naše tváře za celou dobu trvání hry obdrží.

Chcete zvýšit svoji šanci na výhru? Proklikejte si, kolik hlasů mají naše celebrity právě teď budete mít pak lepší odhad!

Neváhejte, klikejte a zkuste svoje štěstí. Hlasuje se totiž ZDARMA!

Soutěž o Peugeot
Soutěž o Peugeot
archiv
Článek je zařazen v: celebrita , hlasování , Peugeot