Xindl X: Na festivalu Hrady CZ je výborné publikum

Na festivalu Hrady CZ v Hradci nad Moravicí zahraje v sobotu 22. srpna od 12 hodin také Xindl X. Jak se na další hradní štaci těší a co se mu na festivalu Hrady CZ líbí, se dočtete v následujícím rozhovoru.

Nenechte si ujít festival Hrady CZ v Hradci nad Moravicí tento pátek a sobotu a těšte se dále na Tomáše Kluse, Chinaski, Wanastowky, Monkey Business nebo Mandrage a mnoho dalších kapel a interpretů! Vstupenky lze zakoupit na http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_fixed_schedule?schedule_id=2828&language_id=2

Jak se těšíte na hraní na festivalu Hrady CZ v Hradci nad Moravicí?Na Hrady CZ se obecně vždy těšíme jako kapela moc, protože tam je vždycky výborný publikum a skvělý jsou i ostatní kapely, co tam budou hrát s náma. A je vždycky dobrý hrát v dobrý společnosti!

Jak vnímáte ideu festivalu - spojení muziky a hradní atmosféry? Myslíte, že to jde dohromady?Samozřejmě. Vždyť ve středověku se muzika provozovala hlavně na hradech. Potulný minesengři jezdili od hradu k hradu a obluzovali zde hradní dámy za prachy hradních pánů. A vzhledem k tomu, že středověk neskončil, je fér, že ale aspoň jeden festival na tuhle tradici navazuje :) Na jaké hity se mohou vaši fanoušci na Hradech těšit? Chystáte něco speciálního?Především se můžou těšit na naše hity. Říkali jsme si s klukama, že hrát hity jiných kapel by bylo blbý. Naštěstí těch svých máme dost, takže se fanoušci můžou těšit na Anděly, Barbíny, Blbý věky, Lásky, Housky, Dysgrafiky, Chemie, Štědrý večery a jinou podobnou havěť. Jak byste pozval své fanoušky na vaše vystoupení na festivalu Hrady CZ? Já myslím, že zvát nějak speciálně je vlastně zbytečný. Protože, kdo není úplně blbej, tak prostě na Hrady CZ dorazí. Protože nedorazit tam by byla věčná škoda!


Přečtěte si také