návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Z ŠATNÍKU: Michaely Maláčové

Vydáno: 01.05.2013
Ředitelka České Miss Michaela Maláčová
Ředitelka České Miss Michaela Maláčová Autor: Jiří Janoušek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Černobílý kontrast je letos velice in, stejně tak jako návrat kůže. Proto paní Maláčovou chválíme, že sleduje trendy. Bohužel střih šatů její skvělé postavě nelichotí. Model je sám o sobě velice zajímavý, bez asymetrického lemu bychom se ale obešli. Doplňky, které organizátorka České miss zvolila, by mohly být více kontrastní.

maláčová hodinky, Foto: Jiří Janoušek

 

 

Hodinky poseté diamanty vypadají dobře, ale k modelu by ladil minimalističtější kousek.

 

 

 

 

 

michaela maláčová náušnice, Foto: Jiří Janoušek

 

 

Kruhové náušnice nám nevadí, geometrie tuto sezonu válcuje přední příčky módního žebříčku, takže proč ne. Jen bychom chtěli upozornit dámy, že pokud vám ušní lalůčky občas letmo pohladí bradu, jako je tomu v případě paní Maláčové, je vhodnější vytáhnout ze šperkovnice lehčí šperky, které lépe bojují s gravitací.

 

micheela maláčová móda, Foto: Jiří Janoušek

 

 

 

 

Co nemůžeme pochválit vůbec, jsou lodičky. Tento tvar se nenosí, opticky prodlužuje chodidlo, a to následně připomíná menší koráb. Ozdoba na nártu v podobě květiny se k šatům nehodí. Nešťastná volba je důkazem toho, že i když žijete na vysoké noze, je velice snadné šlápnout vedle.

Leni Pechová

Článek je zařazen v: Michaela Maláčová , geometrie , šperkovnice