Showbyznys

22. září 2022 20:05

redakce Prima Lajk

Zápas dekády? Šampion Floyd Mayweather a slavný bouřlivák McGregor se znovu utkají! Kdy k tomu dojde?

Floyd Mayweather a Conor McGregor si to znovu rozdají v ringu.

Svět bojových sportů zažívá v posledních letech enormní vzrůst popularity, kdy si lidé ze všech možných zemí předplácejí možnost sledovat zápasy živě, fandit svým oblíbeným sportovcům a v mezičase zdlouhavě řešit na sociálních sítích, s kým by se kdo měl poprat příště. No a jedna z nejdiskutovanějších dvojic všech dob, Floyd Mayweather a Conor McGregor, se teď k obří radosti všech fandů UFC dohodla, že se znovu sejde v ringu.

Sám Mayweather tak potvrdil, že v roce 2023 dojde k odvetě mezi ním a McGregorem, přičemž by mohlo jít rovnou o profesionální boj a nikoli pouhou exhibici. Od jejich posledního střetu přitom uběhlo necelých 5 let. Tehdy Mayweather dal lekci irské superstar tím, že si v desátém kole zajistil vítězství na TKO.

Nicméně na to konto zároveň dodal, že osobně doufá, že přece jen zápas proběhne spíš ve formě exhibice, protože by se nerad zranil a nerad by se vystavil riziku, že si ublíží. Ve 45 letech už přece jen člověk snáší taková zranění hůře, a proto nyní preferuje zápasy ve formě exhibice s youtubery či lidmi jako McGregor, kteří „tak tvrdě nemlátí“. Co na tuhle poznámku vzkáže potížista z Irska, se můžeme v tuto chvíli jen domnívat.

Sdílejte článek
Štítky Floyd Mayweather UFC zápas odveta Conor McGregor

Přečtěte si také