Showbyznys

27. května 2022 19:11

redakce Prima Lajk

Závěr soudu mezi Johnny Deppem a Amber Heard. Herečka prý obdržela tisíce výhružek smrtí!

Závěr soudu mezi Deppem a Heard nabídl další materiál pro fanoušky reality show.

Konečně. Konečně! Člověk by ani neřekl, že to trvalo necelé dva měsíce, ale skutečně – soud mezi Johnny Deppem a Amber Heard, v němž herec žaluje svoji bývalou manželku o 50 milionů dolarů za pomluvu – opravdu tento týden skončil. Ne snad, že bychom už měli rozsudek – na ten si ještě chvíli počkáme. A i pak nás nejspíš čekají další všelijaká odvolání a jiné pokusy zvrátit výsledek, a to ať už bude jakýkoli. Nicméně to hlavní máme za sebou.

Ani poslední týden se pochopitelně neobešel bez házení špíny ať už na jednu či na druhou stranu. Názor si každý udělá sám, z neutrálního místa je ale nutno říct, že si herec minimálně v očích veřejnosti napravil pošramocenou reputaci, a ten, komu naopak soudní proces ublížil nejvíc, je samotná Amber Heard, která nyní přichází o role a dle svých vlastních slov ji nenávidí celý internet. Ostatně herečka u soudu v posledním dni také odhalila, že někteří tu nenávist proměňují v doopravdové výhružky smrtí. Takových prý obdrží denně stovky, ne-li tisíce.

Na jednu stranu je pochopitelné, že tento případ vyvolal mezinárodní level pozornosti. Na druhou stranu ale nic z toho, co u soudu zaznělo neopravňuje nikoho, aby herečce či někomu z jejího týmu vyhrožoval smrtí. To je zkrátka přes čáru, a herečky je nám v tomhle ohledu líto. Snad se situace uklidní, jakmile bude po všem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také