Showbyznys

27. října 2022 16:11

redakce Prima Lajk

Zdrcená reakce Lely na nevěru. Jak to teď má doma s Vémolou?

Šokovaná Lela poprvé reagovala na zdrcující důkazy o manželově nevěře.

Lela Vémola Ceterová (33) ještě donedávna jen v tichosti seděla a sledovala, jak se média strefují do jejího muže za údajnou nevěru. Předtím jen uvedla, že manželovi věří, že je všechno v pohodě a domnělá milenka Rika Fane si vše jen vymýšlí. To se ale změnilo tento týden, kdy se po neúspěšném pokusu Karlose přinutit modelku, aby zalhala a řekla, že si vše vymyslela, stal přesný opak a Fane na Instagram sdílela důkazy. Tím se celá obrana Karlose, jenž údajně dívku vůbec nezná, zbořila jako domeček z karet. Co na to říká Lela nyní?

„Neuběhl ani týden a máme tu další vývoj kauzy/aféry, se kterou je spojený můj muž. Samozřejmě mě tato kauza zasáhla, nemám klapky na očích,“ uvedla na začátek. „To, že nedávám uplakané a hysterické komentáře a videa, je proto, že se snažím být silná kvůli mým dětem a rodině. Posledních pár měsíců jsme zažívali s manželem a rodinou krásné a bezkonfliktní období, takže je tato kauza velmi silný zásah do našich životů. Chtěla bych vám ale připomenout, že v mých botách nechodíte a svůj život a život svých dětí si s dovolením budu vést po svém a řídit se svým srdcem. Miluju svoji rodinu,“ uzavřela Lela, která předtím poděkovala všem za podporu.

Jak se tak zdá, manželovi tedy bude zřejmě odpuštěno. Když totiž doma všechno funguje, není důvod se zlobit. Respektive jak jinak se její reakci vyložit? Tak či tak Karlos si svůj románek moc dobře nepohlídal, teď když je ale pravda venku a všichni už k tomu řekli víceméně všechno, můžeme celou kauzu hodit za záda a věnovat se zase důležitějším věcem. Tedy až do chvíle, než si rodinka z Vémolandu vymyslí novou aféru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také