návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Ze Hry o trůny do světa čar a kouzel! Jakou postavu z Harryho Pottera by si chtěl zahrát představitel Jona Snowa?

Jon Snow se svěřil, jakou postavu ze světa Harryho Pottera by si rád někdy zahrál.
Vydáno: 15.10.2019
Koho z Harryho Pottera zbožňuje Kit Harrington? 1
Autor: HBO Koho z Harryho Pottera zbožňuje Kit Harrington? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak se ukazuje, že herec Kit Harrington je stejně velký Harry Potter nerd jako my všichni. Představitel Jona Snowa ze seriálu Hra o trůny totiž čerstvě přiznal, že kouzelnickou ságu naprosto zbožňuje a kdyby se někdy točily prequely, chtěl by v nich ztvárnit mladého Snapea.

Kouzelníka, jenž miloval matku Harryho a následně strávil roky tajnou ochranou jejího syna, ve filmech ztvárnil legendární Alan Rickman. Fanoušci si jeho herecký projev zamilovali natolik, že se Snape okamžitě zařadil mezi vůbec nejpopulárnější postavy celé ságy. S tím pak souhlasí i samotný Harrington, pro kterého je Snape nejlepší postava celé série.

Každopádně herec je v současnosti zaneprázdněný jinou rolí. Zahraje si totiž v chystané marvelovce The Eternals, ve které ztvární postavu Black Knighta. Ano, už zase se chystá obléknout černou. Snímek dorazí do kin v příštím roce.

Článek je zařazen v: Kit Harrington , Jon Snow , Harry Potter , Hra o trůny , snape