Žena ukradla zpěvačce Lady Gaga psa a vydírala ji. Proč se jí teď rozhodla ještě zažalovat?

Zpěvačka Lady Gaga čelí v USA bizarní žalobě.

Nečekaně akční se před pár lety ukázal únos psů zpěvačky Lady Gaga. Její dva buldočci, Kojo a Gustavo, byli ukradeni během procházky, když je venčil zpěvaččin asistent. Ten byl při střetu s únosci čtyřikrát postřelen, naštěstí však událost přežil. Psy později vrátila jistá Jennifer McBride, místo získání půlmilionové odměny za nalezení ale byla spojena s únosci a zatčena. Soud ji odsoudil ke dvěma letům probace.

Nyní se McBride rozhodla celou věc dotáhnout do bizarního konce, kdy zpěvačku zažalovala za ono nevyplacení slíbené odměny. Její právník argumentuje tím, že Gaga záměrně chtěla podvést nálezce. Co však zapomíná dodat, a na u soudu jistě poukáže právník zpěvačky, že Gaga odměnu nezaplatila oné ženě čistě proto, že to byla ona, kdo se na samotném únosu podílel v první řadě. Jinými slovy byste asi nenašli drzejší žalobu, než je momentálně tato.

Zpěvačka, která se příští rok objeví ve druhém Jokerovi, si tak nemusí celou záležitostí příliš lámat hlavu, maximálně jí to jen připomene traumatické období, kdy se o své milované čtyřnohé mazlíčky klepala strachy.

Sdílejte článek
Štítky psí Lady Gaga krádež zpěvačka soud USA žaloba

Přečtěte si také