návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

ŽHAVÉ FOTO: Kim Kardashian a Emily Ratajkowski udělaly společnou NAHOU selfie! Proč?

Jedny z nejvíc sexy žen dnešního showbyznysu udělaly něco nečekaného. Obě sundaly trička a nahoře bez se spolu vyfotily! Co je k tomu vedlo?
Vydáno: 02.04.2016
Hanbářky!
Autor: profimedia.cz Hanbářky!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kim Kardashian a Emily Ratakojwski patří k nejsledovanějším celebritám a nad jejich fotkami denně slintají miiony mužů. O to větší pecka to pak je, když tyto známé hanbářky svléknou trička a vyfotí se nahoře bez navíc s vulgárením gestem - zdviženým prostředníčkem.

Sexy brunetky (Kim nedávno opět změnila barvu vlasů) ale neprovokují jen tak. Reagují na vlnu kritiky, která se snesla na Kim za její nahé selfie z koupelny, ke kterému napsala, že nemá co na sebe. Nejdůležitější partie si sice zakryla černým pruhem, ale i tak bylo jasné, žeje zcela nahá.

Emily ale Kim podpořila a společně se všem kritikům společnou selfie vysmály. Emily pak na svůj Twitter navíc napsala, že je na každé ženě, jak chce projevovat svoji sexualitu.

kimemily-e1459365122348 Foto: