Showbyznys

14. září 2022 11:51

redakce Prima Lajk

Známého rappera zastřelili kvůli drahým šperkům. Proč za to mohla jeho přítelkyně?

Rappera PnB Rocka zastřelili při ozbrojené loupeži.

Oblíbený rapper PnB Rock, vlastním jménem Rakim Hasheem Allen, byl před pár dny zastřelen při ozbrojené loupeži v losangeleské restauraci Roscoe’s House of Chicken & Waffles. Ve zmíněném podniku byl třicetiletý umělec i se svou přítelkyní, která krátce před osudným incidentem na svém instagramovém profilu zveřejnila jejich polohu.

Podle všeho byl rapper cílem zlodějů kvůli drahým šperkům, které měl v tu chvíli u sebe. Ačkoli byl nepřetržitě po útoku předán do rukou zdravotníků, lékaři mu už nedokázali pomoci. „Podezřelý se v restauraci oháněl střelnou zbraní a požadoval od rappera šperky. Útočník oběť zastřelil, vyběhl bočními dveřmi a utekl, PnB Rock byl ihned převezen do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého,“ konstatoval kapitán losangeleské policie Kelly Muniz.

Umělec během své hudební kariéry spolupracoval s několika významnými hudebníky, mezi nimiž byli například Ed Sheeran, Lil Wayne nebo Wiz Khalifa. Na svém kontě má také řadu populárních skladeb jako Middle Child, Selfish či jeho poslední píseň s názvem Luv Me Again, která vyšla teprve začátkem září.

Prakticky ihned po zveřejnění smutné zprávy začali fanoušci i umělečtí kolegové vyjadřovat na sociální sítě vyjádření soustrasti. Rapperka Cardi B se však okamžitě zastala i jeho přítelkyně, která udělala onu osudovou chybu a zveřejnila jejich lokaci. „Jí a zbytku rodiny bychom neměli posílat nic jiného než lásku,“ napsala Cardi B s tím, že by jí neměl z tragédie nikdo obviňovat.

Sdílejte článek
Štítky vražda restaurace šperk rapper Ed Sheeran rap Lil Wayne ozbrojená loupež Wiz Khalifa PnB Rock

Přečtěte si také