Zoufalý Muradov konečně přišel na způsob, jak za dcerou! Co chce slavný UFC zápasník podniknout?

UFC zápasník Makhmud Muradov stále doufá, že se vrátí do Česka. Co teď vymyslel za řešení?

Důvod, proč není v Česku vítán a jeho žádostem o vízum nebylo českými úřady dosud vyhoveno, známý UFC zápasník Makhmud Muradov stále nezná. Přesto se však nevzdává a pokračuje ve svém boji za možnost se znovu vrátit do Evropy a hlavně do Prahy, kde vyrůstá jeho malá dcera, kterou má se zpěvačkou Monikou Bagárovou. Teď navíc zápasník oznámil, že zkouší nový plán.

Na sociálních sítích totiž Muradov uvedl, že si zažádal o vízum v sousedních zemích, díky čemuž by se mu následně měla cesta do Česka znovu otevřít. „Děkuju moc českým fanouškům, fakt mi napsalo hodně lidí, že mi fandí a nerozumí tomu, proč jsem v takové situaci. Často taky nadávají na politiku, nechápou, proč jsem nedostal vízum,“ děkoval UFC bijec při odpovídaní na otázky webu iSport.cz.

Jaký stát mu každopádně vízum brzy udělí, zatím uzbecký zápasník neprozradil. Celkem s jistotou ale všem fanouškům v Česku vzkázal, že o něj určitě nepřijdou. Kontakt s dcerou mezitím řeší každý den přes Skype. Otázka, proč byl českými úřady vyhodnocen jako „nebezpečný“, nicméně zůstává.

Sdílejte článek

Přečtěte si také