Showbyznys

15. prosince 2021 15:02

redakce Prima Lajk

Zpěvačka Billie Eilish promluvila o svém sexuálním životě. Co jí způsobilo sledování porna?

Slavná zpěvačka Billie Eilish promluvila o svém vztahu k pornu i jak ji sledování porna ovlivnilo v dospělém životě.

19letá zpěvačka Billie Eilish nemá ke kontroverzním prohlášením nikdy moc daleko. Její poslední odhalení ale má něco do sebe. Zpěvačka totiž prozradila, jak jí sledování porna už v 11 letech později zničilo představy o sexu a nezdravě ovlivnilo způsob, jak vlastně na své tělo a samotný akt lásky pohlíží.

Eilish uvedla, že kvůli nadměrnému množství porna měla v dětství noční můry. Později pak, když došlo na první skutečný milostný styk a její partner s ní chtěl dělat jisté věci – které, jak zpětně ví, nebyly v pořádku – nijak mu v nich nebránila, protože měla z porna mylnou představu, že takové věci jsou běžné.

Zpěvačka si dále postěžovala, že skutečné ženy nevypadají jako ženy v pornu. Jejich vaginy jsou jiné, jejich těla jsou jiná, vše je jiné. Je tak hrozně naštvaná, že lidé dodnes sledují tolik porna, protože se pak přelévají věci z fikce do reality, kde mohou mít negativní vliv na sebevědomí mladých lidí, zejména dívek. A to je něco, s čím se nedá nesouhlasit. Přestože na pornu jako takovém není nic špatného, nic se nesmí přehánět.

Sdílejte článek
Štítky porno Sex vztah zpěvačka realita Billie Eilish rozhovor

Přečtěte si také