Britney Spears na 100m 1
Autor: profimedia.cz Britney Spears na 100m 1

Zpěvačka Britney Spears prý pokořila světový rekord na 100 m Usaina Bolta! Fakt to dokázala?

Publikováno: 27.03.2020
Jak rychlá je zpěvačka Britney Spears?

reklama

Ještě že je tady ta Britney. Člověk je každý den zahlcován tolika zprávami o koronaviru, že je pak vděčný za jakoukoli informaci, která se viru absolutně netýká. No a přesně o takovou se teď postarala slavná americká zpěvačka.

Britney Spears totiž tvrdí, že překonala světový rekord ve sprintu na 100 m, který v roce 2009 stanovil Usain Bolt. Ten dělá 9,58 sekund, zkrátka stovka pod deset. Nikomu jinému na světě se toto nepodařilo. Tedy až doteď.

Zpěvačka tvrdí, že prý to zaběhla za 5,97 vteřin. Ne, to vás zrak nešálí, vážně napsala, že je rychlejší než Bolt o takřka 4 vteřiny. Docela úspěch, že? Napoprvé to prý zpěvačka zaběhla taky pod deset, s každým dalším pokusem však byla rychlejší a rychlejší. A její tajemství? Člověk se prý nesmí bát překonávat své strachy.

Její fanoušci byli pochopitelně značně zmatení celou zprávou, protože upřímně, něco nám tu nesedí, a skoro bychom si i troufli říct, že se musela Britney splést, udělat chybu, nebo jí někdo hacknul účet, žádné další vysvětlení ale nepřišlo, takže nám nezbývá než to zatím brát jako fakt. Nejrychlejším člověkem na Zemi je Britney Spears. Pošlete to dál.

 

reklama