Showbyznys

23. června 2022 11:41

redakce Prima Lajk

Zpěvačka Katy Perry nechala číšnici neskutečně štědré dýško. Neuvěříte, za co to bylo!

Katy Perry se odměnila servírce za její chování.

Zpěvačka Katy Perry poslední týdny tráví ve společnosti svého partnera Orlanda Blooma v Austrálii, kde zrovna slavný herec natáčí film. Volný čas si proto popová hvězda krátí výlety po okolí nebo návštěvami kaváren, kde se jako většina celebrit snaží být co nejméně nápadná, aby na sebe zbytečně nestrhávala pozornost. O brutální kamufláž se tak pokusila i před pár dny v milé kavárničce v Port Douglas, kde ji obsluhovala servírka Indianna Paull.

Její maskování se ukázalo jako velmi účinné a zahalená do klobouku a velkých slunečních brýlích slavná zpěvačka zmátla číšnici, která ji vůbec nepoznala. Chovala se tak k ní jako ke každému jinému hostovi, a dokonce Perry posadila na ne úplně pěkné místo, které se běžně nepoužívá, protože bylo v kavárně plno. Jakmile však Paullu manažer upozornil, o koho se jedná, okamžitě zrudla a začala se omlouvat.

Perry však byla z jejího chování naopak nadšená, protože to bylo oproti šílenostem jiných fanoušků příjemná změna. „Byla neuvěřitelně milá,“ podělila se o dojmy ze setkání s celebritou servírka. „Zeptala se na mé jméno, objala mě a dala mi pěkně tučné dýško,“ dodala nadšeně s tím, že přesnou částku však nechce prozrazovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také