Showbyznys

18. října 2021 11:45

redakce Prima Lajk

Zpěvačka Miley Cyrus prý viděla UFO. Jak popsala setkání s mimozemšťany?

Potížistka Miley Cyrus prohlásila, že navázala s mimozemšťanem oční kontakt.

Osmadvacetiletá zpěvačka a bývalá hvězda Disney Channelu Miley Cyrus opět šokovala své fanoušky. Tentokrát to však nebylo lascivním chováním, jak jsme u kontroverzní hvězdy zvyklí, nýbrž tvrzením, že na vlastní oči viděla létající talíř i s mimozemšťany. Incident popsala v jednom rozhovoru pro časopis Interview, ve kterém mimoděk přiznala, že byla pod vlivem marihuany.

„Mám vlastní zkušenost s mimozemšťany. Jednou jsem s kamarádkou projížděla San Bernardinem a pronásledovalo nás něco jako UFO,“ řekla zpěvačka v rozhovoru. „Jsem si dost jistá tím, co jsem viděla, i když jsem si chvíli před tím koupila od jednoho týpka trávu. Nejvíc mi to připomínalo létající sněžný pluh. Obrovský pluh, který žlutě zářil. Od té doby se na oblohu už nikdy nedívám stejně, asi pět dní jsem se hrozně bála, že se vrátí,“ popsala Miley incident.

Nejděsivější na tom všem ale podle jejích slov bylo, že s údajným mimozemšťanem navázala dlouhý oční kontakt. „Necítila jsem se ani tak ohroženě, ale když jsem viděla tu bytost, která sedí v létajícím talíři, otřáslo to se mnou. Podívalo se na to mě svýma očima a já do jeho. Měli jsme dlouhý oční kontakt,“ svěřila se se svým zážitkem s tím, že člověk, který si myslí, že jsme ve vesmíru jediný, je narcista.


Přečtěte si také