Nicki Minaj se bojí nateklých varlat v důsledku očkování 1
Autor: https://www.instagram.com/nickiminaj/ Nicki Minaj se bojí nateklých varlat v důsledku očkování 1

Zpěvačka Nicky Minaj řekla fanouškům, že jim po očkování natečou varlata! Její šílené tvrzení musel vyvracet doktor

rd. Publikováno: 15.09.2021
Když doktoři musí vyvracet lži celebrit.

reklama

Odmítačů očkování je stále víc, než by bylo ideální, a jak dokazuje čerstvá akce Met Gala, najdou se i mezi těmi nejslavnějšími celebritami. Ne, nebojte, všichni, kteří se na slavnostním večeru před pár dny objevili, byli naštěstí očkovaní. Řeč je tentokrát o těch, kteří se naopak na plesu neukázali – a to proto, že odmítli dodržet bezpečnostní opatření. Patří mezi ně i zpěvačka a rapperka Nicki Minaj, která to odmítačství vzala dokonce na úplně novou úroveň.

Těžko říct, jestli se zpěvačka naštvala z toho, jak na ni najednou začali na Twitteru reagovat všichni ostatní poté, co napsala, že se plesu kvůli povinnosti se očkovat nezúčastní, každopádně po chvilce debatování lidem sdělila, že jeden z důvodů, proč vakcínám proti covidu nevěří, je i ten, že mužům po něm natékají varlata.

Prý se to stalo „kamarádovi jejího bratrance“ z Trinidadu, kterému „natekla varlata a stal se impotentním“. Něco takového je samozřejmě nesmysl a vědci podobné vedlejší efekty dávno vyvrátili, kamarád bratrance Nicki Minaj tak bude muset rychle přijít s jiným důvodem pro svá nateklá varlata, každopádně zpěvačka tímto příběhem lidi na chvíli vyděsila natolik, že posléze americká média začala zpovídat nejrůznější doktory, aby celou věc uvedli na pravou míru. A ne, mužům po očkování opravdu nenatékají varlata. Je to vlastně přesně naopak – u mužů totiž dochází k bolestem varlat a nižšímu počtu spermií ve spojení právě s onemocněním covid-19.

 

Paige Spiranac má víc fanoušků než Tiger Woods 1

FOTO: Golfová kráska Paige Spiranac prozradila dva obří důvody, proč má víc fanoušků než Tiger Woods!

Modelka seřvala fotografa 1

FOTO: Fotograf řekl modelce, že by měla zhubnout. Její brutální reakce baví internet

reklama