Showbyznys

15. září 2021 19:03

redakce Prima Lajk

Zpěvačka Nicky Minaj řekla fanouškům, že jim po očkování natečou varlata! Její šílené tvrzení musel vyvracet doktor

Když doktoři musí vyvracet lži celebrit.

Odmítačů očkování je stále víc, než by bylo ideální, a jak dokazuje čerstvá akce Met Gala, najdou se i mezi těmi nejslavnějšími celebritami. Ne, nebojte, všichni, kteří se na slavnostním večeru před pár dny objevili, byli naštěstí očkovaní. Řeč je tentokrát o těch, kteří se naopak na plesu neukázali – a to proto, že odmítli dodržet bezpečnostní opatření. Patří mezi ně i zpěvačka a rapperka Nicki Minaj, která to odmítačství vzala dokonce na úplně novou úroveň.

Těžko říct, jestli se zpěvačka naštvala z toho, jak na ni najednou začali na Twitteru reagovat všichni ostatní poté, co napsala, že se plesu kvůli povinnosti se očkovat nezúčastní, každopádně po chvilce debatování lidem sdělila, že jeden z důvodů, proč vakcínám proti covidu nevěří, je i ten, že mužům po něm natékají varlata.

Prý se to stalo „kamarádovi jejího bratrance“ z Trinidadu, kterému „natekla varlata a stal se impotentním“. Něco takového je samozřejmě nesmysl a vědci podobné vedlejší efekty dávno vyvrátili, kamarád bratrance Nicki Minaj tak bude muset rychle přijít s jiným důvodem pro svá nateklá varlata, každopádně zpěvačka tímto příběhem lidi na chvíli vyděsila natolik, že posléze americká média začala zpovídat nejrůznější doktory, aby celou věc uvedli na pravou míru. A ne, mužům po očkování opravdu nenatékají varlata. Je to vlastně přesně naopak – u mužů totiž dochází k bolestem varlat a nižšímu počtu spermií ve spojení právě s onemocněním covid-19.

Sdílejte článek
Štítky Twitter očkování varlata zpěvačka Nicki Minaj Met Gala

Přečtěte si také