Showbyznys

4. listopadu 2021 12:31

redakce Prima Lajk

Zpěvák Ed Sheeran se bojí chodit na veřejné pánské záchody. Neuvěříte, jaký k tomu má důvod!

Britský zpěvák prozradil, že se pisoárům na veřejných pánských záchodcích vyhýbá velkým obloukem.

Zdá se, že zpěvák a rodák z Británie Ed Sheeren dosáhl hvězdné kariéry se vším všudy. Z bývalého pouličního písničkáře se stala populární hvězda vyprodávající koncertní síně, která má za sebou nejvýdělečnější turné všech dob a na kontě několik veleúspěšných alb. Za třicet let toho stihnul víc než dost a jeho chytlavé melodie a neskutečný talent mu zařídily celosvětovou slávu, se kterou se ale také pojí nepříjemné zážitky.

V jednom z podcastových rozhovorů nedávno prozradil, že se zásadně vyhýbá veřejným záchodům z jednoho prostého důvodu. Jeho fanoušci totiž prahnou po tom, aby alespoň na chvilku zahlédli jeho chloubu, kterou má v kalhotách. „I když bude v místnosti 20 pisoárů a já půjdu k tomu úplně na konci, vždycky někdo přijde a postaví se přímo vedle mě, jenom aby se podíval na moje nádobíčko,“ řekl zpěvák.

Věřte tomu, nebo ne, Ed Sheeran není jediný, kterého pronásledují až na záchody. O podobnou historku se podělil i bývalý moderátor motoristického pořadu Top Gear Jeremy Clarkson. Jeho fanoušci dokonce zašli ale tak daleko, že si chtěli jeho penis vyfotografovat, zatímco stál u pisoárů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také