Zruší se královská svatba?! Bratr Meghan posílá princi Harrymu tento varovný vzkaz!

Bratr Meghan Markle posílá princi Harrymu varovný vzkaz.

Královská svatba se nezastavitelně blíží, ještě před tím, než si však Harry s Meghan řeknou své ano, musí vyřešit jeden malý problém, který teď na celou událost vrhá velmi negativní světlo. Tím problémem jsou slova nevlastního bratra Meghan, Thomase Markle Jr.

Ten poslal princi Harrymu otevřený dopis, ve kterém jednoho z dlouhé řady následovníků varuje, aby si Meghan nebral a celou svatbu zrušil. Podle jejího bratra je Meghan totiž povrchní, zlomyslná zlatokopka, která udělá všechno pro to, aby se proslavila. Vzít si ji by prý byla největší chyba v historii královské rodiny.

Celý dopis k přečtení zde

51letý Thomas z Oregonu, USA, tvrdí, že Meghan finančně vysála svého nevlastního otce, který ji ze začátku pomáhal s herectvím, bral ji na natáčení různých seriálů a víceméně ji protlačil do Hollywoodu. Poté, co se však bývalá herečka proslavila v seriálu Suits, na svou nevlastní rodinu zapomněla a zcela s nimi přerušila kontakt. Nepřekvapivě nejsou dokonce ani zváni na její svatbu.

V závěru dopisu bratr Meghan píše, že ať si myslí cokoliv, stále jsou rodina, a na tu by neměla nikdy zapomínat. Tohle vážně nezní jako dobré rodinné vztahy. Myslíte si, že co nevlastní bratr napsal o Meghan může být pravda? Dělá Harry chybu?


Přečtěte si také