Styl

22. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

3 největší strašidla týdne v MÓDNÍ POLICII vyhrávají... VyVolení!

3 největší strašidla týdne v MÓDNÍ POLICII vyhrávají... VyVolení!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Honza vypadá jako komparzista z Dallasu

Honza připomíná díky bílým teniskám a pásku komparzistu ze seriálu Dallas. Kromě nešťastné volby doplňku je zde další chyba. Vše, co má Honza na sobě, je příliš velké, pásek by se měl zkrátit aspoň o půl metru. Černé kalhoty jsou zbytečně volné, ležérní košile se k nim nehodí. Tento outfit mírně nasvědčuje tomu, že Honza počítá s extra kily, která přijdou ruku v ruce se svátky, anebo mu oblečení kupuje maminka s tím, že možná ještě povyroste. V obou případech je to nešťastná volba.

Evo, tohle je vulgární a bez sexappealu!

Tato róba je vhodná pouze do přítmí levného vykřičeného domu, který najdete na lukrativní adrese u dálnice směrem na Německo. Tento model opravdu ocení jen alkoholem omámená vepřová hlava, která má místo dioptrických brýlí polní dalekohled a doma za manželku nestvůru Helgu. Eva působí extrémně vulgárně. Ex VyVolená lacině prodává svou štíhlou postavu, ale sexappealu má asi stejně tolik jako Mars občanů – nula!

Zoufalý komparsista Thomas

Ideální outfit, který skvěle zapadá do fronty na Úřadu práce. Bílé tenisky jsou hrozné, nemoderní a jejich barva zoufalá. Thomas vypadá jako komparsista ze seriálu Odpadlík, v němž tehdy hlavní roli ztvárnil sexy lamač srdcí žen všech věkových kategorií, Lorenzo Lamas. Polo tričko je OK. Stejně tak jako kalhoty – nenadchne, ani neurazí.

Sdílejte článek
Štítky Německo VyVolení volby Dallas oděv Lorenzo Lamas Odpadlík

Přečtěte si také