Styl

24. listopadu 2013 00:00

Ivana Nádvorníková

3x NEJ z MÓDNÍ POLICIE minulého týdne

3x NEJ z MÓDNÍ POLICIE minulého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Míšo, tohle se ti povedlo

Tričko Míši Štoudkové YSL s nápisem Your life sucks je vtipné. Mám ráda, když se do módy zakomponuje i troška humoru. Tento outfit není přeplácaný. Kabelka mi vdechne luxus, cardigan modelu dodá na ležérnosti. Tento outfit se ti Míšo povedl, jen tak dál.

Nečas šel od policie, ale tou módní prošel skvěle!

Petr Nečas: snadno elegantní v nesnadných časech. Bývalý premiér tímto outfitem překvapil. Jeho elegantní „preppy“ vzhled působí velice jemně a nenuceně. Kousky spolu skvěle korespondují. Jemná košile šeříkového odstínu je zajímavý kontrast ke žlutému svetříku i saku. Přestože šel z výslechu, u naší módní policie prošel naprosto bez problému.

Ludvík XIV. by záviděl

Aňa Geislerová vypadá jako pravá bohyně Slunce. Šaty jsou dokonalé. Flitry posetý živůtek a objemná sukně herečce skvěle padnou. Není divu, že je považovaná za módní ikonu. Úprava jejích vlasů i make-up jsou také dokonalé. Šaty mají vzadu otevřená záda, takže tento model splnil všechny požadavky na dokonalou večerní, elegantní, sexy, decentní róbu lichotící postavě. Bravo.

Sdílejte článek
Štítky Ludvík XIV. Petr Nečas Slunce vzhled Anna Geislerová oděv

Přečtěte si také