Styl

7. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Další MÓDNÍ POLICIE z TýTý: Komu to fakt seklo?

Další MÓDNÍ POLICIE z TýTý: Komu to fakt seklo?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Hejlíkova partnerská pastva pro oči

Neskutečně povedený vzhled známého herce a jeho přítelkyně. Pár je dokonale sladěný krémovými detaily. U Lukáše Hejlíka musím pochválit košili s proužkem v tělové barvě. Jeho límeček ladí s outfitem jeho přítelkyně. I ona svůj vzhled doladila na jedničku. Pastva pro oči.

Moniko, tohle je dobré na pláž!

Pokud by Monika Leová odhodila psaníčko a boty na podpatku, její outfit by byl naprosto v pořádku. Tedy u moře, jako pareo. Proč si tento neforemný kus látky oblékla na předávání cen TýTý, zůstává ovšem záhadou. Můžeme být ale rádi, že strůjce tohoto díla měl alespoň takový finanční obnos, aby šatům vytvořil spodničku, která sahá Monice pod zadek a ne třeba pod prsa.

Ten účes je jako z psího salonu

Na Lucce je vidět, že září štěstím. Já z jejího outfitu ale zářit rozhodně nebudu. I když je evidentní, že moderátorce těhotenství přidalo pár kil, mohla zvolit šaty výraznější barvy nebo alespoň střihu. Takhle přitáhne pozornost maximálně svým prapodivným účesem. Zajímalo by mě, v jakém psím salonu jí ho dělali.

Ivo, pudrovou si nech na klíčenku

Tento model ve mně vzbuzuje smíšené pocity. Šaty nevypadají špatně, líbí se mi kombinace barev, ale jen když si v nich odmyslím moderátorku Ivu Kubelkovou. Příště bych doporučila pudrově růžové tóny nosit maximálně na klíčence.

Monika umí s oblečením doslova kouzlit

Zpěvačka Monika Absolonová zazářila v šatech netradiční barvy a opět módním kritikům dokázala, že patří mezi nejlépe oblékané ženy u nás. Psaníčko lososové barvy je opravdu kouzelné.

Vymotala ses ze sítě?

Model připomíná mořskou pannu. Dokonce i nepochopitelný detail na rameni vypadá jako zbytek rybářské sítě. Model je příliš extravagantní, jeho volbu nechápu. Daniela Šinkorová by měla povolat stylistu. Můj tip: Filip Vaněk od Moniky Absolonové by jí zcela jistě pomohl před pádem na dno módního pekla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také