Styl

2. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Herecká MÓDNÍ POLICIE: Gentlemani každým coulem

Herecká MÓDNÍ POLICIE: Gentlemani každým coulem

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gentleman na procházce

Herec a ředitel divadla Jan Hrušínský zvolil jednoduchý model adekvátní muži jeho věku. Oděv je složený z několika odstínů modré barvy. Žádné zbytečné potisky, extravagantní střihy nebo nesmyslné doplňky. Přesně tak má vypadat model džentlmena na procházce parkem.

Marian Roden je zatracený elegán!

U Mariana Rodena je nutné ocenit jeho estetické cítění týkající se barev. Kombinace rudé a hnědé je netradiční a skvělá zároveň. Sako by mělo být zapnuté jen na jeden knoflíček. Model by byl dokonalý, kdyby obuv korespondovala se sakem. Jinak je tento pán zatracený elegán.

Jdeš na čutanou?

Tento outfit je z hvězdné trojice nejslabší. Herec Jan Kříž sice zvolil oblečení odpovídající dress codu večerní akce, ale sportovní taška a bunda, která by jinak byla skvělá k džínům, se k večernímu oděvu nehodí. Honzo, nejdete na čutanou, ale do společnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také