Styl

30. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

Hrůza MÓDNÍ POLICIE - 3 strašidla týdne: Dalas za uši černokněžníkovi?

Hrůza MÓDNÍ POLICIE - 3 strašidla týdne: Dalas za uši černokněžníkovi?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dalas za uši černokněžníkovi?

Za náhrdelník dávám palec nahoru, skvěle odpoutá (aspoň na moment) pozornost od modelu složeného z prapodivných a naprosto neslučitelných kousků. Džíny měla zpěvačka raději dál nechat ležet ve skříni. A obuv? Ta měla zůstat jako nezrealizovaný nápad v hlavě ševce. Verdikt je zde tedy jasný: Anna K. je velká bojovnice. Úspěšně se poprala s rakovinou a nyní už díky jejímu oblečení víme, že dala za uši i nějakému nebohému černokněžníkovi, kterému posléze odcizila celý jeho outfit. Zde můžeme jen doufat, že okradený mág zpěvačku vystopuje a tuto parádu si vezme celou zase nazpět.

Tobě nepomůže ani vůle boží

Kůže je sice in, ale ne v této podobě. Bunda se zipy a vodopádovým dekoltem postrádá elegantní a svěží vzhled. Působí jako zapomenutý kousek za regálem v potřebách pro motorkáře. Černé úpletové šaty by byly pěkné, pokud by je Mahulena Bočanová rozzářila výrazným psaníčkem nebo zajímavou obuví. Tuto funkci zcela určitě nesplnil náhrdelník s bílým křížem. Díky němu tomuto modelu nepomůže ani vůle boží.

Lindo, ten svetr vrať Geňovi

Když už si myslím, že jsem z módních hrůz viděla vše, vždycky se vyskytne model, který mě překvapí, vžene mi slzy do očí a nutí mě přemýšlet na tím, zda není lepší vzít si život. Přesně tyhle pocity ve mně vzbuzuje tento outfit. U sympatické zpěvačky Lindy Finkové ještě zcela jistě nedošlo k majetkovému vyrovnání s bývalým partnerem Geňou. Tento maxisvetr určitě musí patřit jemu. Vínové kozačky by snad nebyly ani tak hrozné, ale jelikož jsem dostala při pohledu na svetr zánět spojivek, nejsem si jistá, co si o nich mám myslet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také