Styl

30. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

Královská MÓDNÍ POLICIE z porodnice: Dokonalí aristokrati

Královská MÓDNÍ POLICIE z porodnice: Dokonalí aristokrati

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dokonalí aristokrati

Novopečená maminka Kate Middleton ukázala světu dlouho očekávaného prince. Na slavnostní příležitost si manželka prince Williama vzala modré šaty empírového střihu její oblíbené návrhářky Jenny Peckham. K šatům Kate obula uzavřené lodičky na mírně zvýšené platformě z dílny Pied A Terre Imperia. Tento model je opravdu decentní, elegantní a pohodlný a Kate skvěle padl. Je symaptické, že mladá maminka svým outfitem jemně světu připomněla svou zesnulou tchyni. Když totiž Lady Diana s malým Williamem v náručí odcházela z téže porodnice před lety, měla na sobě zelené puntíkované šaty.

Middletonovi mají prostě vkus!

Maminka Kate Middleton oblékla na návštěvu porodnice zavinovací hedvábné šaty z nové kolekce Orla Kiely. Délka i střih šatů Carole Middleton perfektně padnou. Barva je decentní a není křiklavá. Jde prostě o klasiku, která nestárne. Lodičky tělové barvy tento model skvěle doplňují. Skvěle je oblečený i její manžel Michael.

Camilla zamotaná do volánů

Jediná žena z královské rodiny, která svůj outfit nedokázala dotáhnout do konce. Šaty s volány přidávají manželce prince Charlese opticky kila a jejich střih dokonce nepěkně prodloužil Camilliny vnady. Perlový náhrdelník v dekoltu je až moc dlouhý. Obuv působí příliš ležérně, aristokratka měla sáhnout po elegantějších a decentnějších lodičkách. Camilla se má od Middletonových co učit. Slavnostní událost – přivítání malého prince na svět – bohužel nevychytal ani princ Charles. Se špatně padnoucím sakem by se měl následník britského trůnu rychle rozloučit. Příště by si dědeček malého George měl nechat při oblékání poradit od někoho jiného, než je jeho drahá, volány svázaná polovička.

Sdílejte článek
Štítky oděv Karel III. Camilla, královna-manželka William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Orla Kiely Carole Middletonová

Přečtěte si také