Styl

16. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: 3 největší strašidla tohoto týdne

MÓDNÍ POLICIE: 3 největší strašidla tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Červená Karkulka, nebo spařená kreveta?

Bára Štěpánová nezklamala, když si na sebe zase oblékla nepochopitelný model. U kostkované sukně zůstávám na pochybách: je horší barva, nebo střih? Červený čepec má zřejmě korespondovat s punčochami. Díky tomuto modelu ale vypadá oblíbená herečka jako čerstvě spařená kreveta. Štěpánová, která se pokaždé ocitá pod palbou kritiky módních redaktorů, se stále obléká podle svého gusta. Na jednu stranu se to ale musí respektovat. Oceňuji sice, že je svému stylu věrná, ale i tak nemohu její oblečení pochválit.

Trávníčkova princezna má v módě zmatek

Monika Fialková, přítelkyně Pavla Trávníčka, se oblékla do modelu skládajícího se ze zajímavých kousků. Sukně peplum je hezká, přestože v kombinaci s obuví tento střih opticky zkracuje nohy. Bundička posetá kvítím je zcela určitě prvek, který osloví nejednu milovnici módy. Halenka v pudrově růžové už ale zavání fádností. Její textura zase prozrazuje přítomnost syntetického materiálu. Na místě by byl minimalističtější top. Celkový dojem působí chaoticky a zmateně. Příště doporučuji nekombinovat tak výrazné kousky a vzdát se masivních perlových náušnic, které díky své velikosti mohou konkurovat velikonoční dekoraci.

Braňo, tahle barevná symbióza se nepovedla

Málokdo by tomuto slovenskému rodákovi hádal 41 let. Jeho mladistvému vzhledu napomáhá styl oblékání. Připomíná doby, kdy Braňo Polák lámal srdce náctiletým slečnám se skupinou A-Tak. Mně osobně se jeho nestárnoucí styl líbí, usedlý vzhled by se k němu ani nehodil. Jedinou chybu, kterou bych zde vytkla, je nešťastná kombinace barev. Modrá vesta se k outfitu nehodí. Je obecně známo, že černá a modrá tvoří zdařilou symbiózu jen výjimečně.

Sdílejte článek
Štítky styl Pavel Trávníček Monika Trávníčková vzhled krevety Barbora Štěpánová

Přečtěte si také