Styl

24. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: 3x černá – proč ji zpěvačky tak milují?

MÓDNÍ POLICIE: 3x černá – proč ji zpěvačky tak milují?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zoufale nudná tmavá Csáková

A opět ta černá. Nechápu to. Krásná zpěvačka si přece může dovolit mnohem zajímavější kousky než černou šusťákovou parku, černé silonky, černý top s dlouhým rukávem, černou kabelku a černé kozačky... model je bez nápadu. Proč se Ilona Csáková nedržela toho, co nám sama vštěpovala do hlavy, že „růžová to může být“? Tmavý model působí zoufale nudně. Zpěvačka se v tomto modelu ztrácí, a vedle Ilony bude v tuhle chvíli zajímavější i šedá myš.

Martino, ty to s černou umíš!

Skvěle. Zpěvačka Martina Pártlová to s černou barvou umí a nevypadá pro změnu jako černokněžník. Elegantní model s výraznými prvky je naprosto luxusní, výrazný a decentní zároveň. Top pod sakem je bez kýčovitých zbytečností. Tento vzhled je na jedničku. Pártlová vypadá nenuceně, elegantně a stylově.

Leono, z tvojí kabelky mě mrazí v zádech

Už mi vážně docházejí slova. Zpěvačka se skvělou postavou také vsadila na černou a také to byla chyba. Jen málokdy se podaří trefit do podobných odstínů této barvy tak, aby model ladil. Nikdy by se neměl skládat pouze z prvků stejné barvy, jako je tomu v případě Leony Machálkové. Nemluvě o tom, že džíny mají nemožný střih, tenký pásek je k ležérnímu outfitu příliš elegantní a obuv zase úplně nemoderní. Fialové žebradlo s hnědým páskem? Z toho mi jde mráz po zádech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také