Styl

26. srpna 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: 3x Jennifer Aniston – Tohle jsi tedy podcenila!

MÓDNÍ POLICIE: 3x Jennifer Aniston – Tohle jsi tedy podcenila!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jennifer, tohle jsi tedy podcenila!

Díky této fotce Jennifer Aniston se objevily spekulace, že je herečka v jiném stavu. Ale není to tak. Sympatická blondýnka jen zvolila šaty z materiálu, který neodpustí ani gram navíc. Střih je zajímavý, ale zrádný, jelikož absolutně nelichotí hereččině postavě. Jennifer bohužel podcenila i úpravu vlasů. Vypadá, jakoby se na červený koberec drala houštím a křovím. Tento model bohužel zklamal na celé čáře.

Díky bohu, batika už je zase out!

Modrý outfit s volány je hezký, svěží a díky kombinaci s džínovou bundou nepůsobí na herečce příliš alternativním hippie stylem. Pokud jste při pohledu na batiku zajásala a rychlým krokem vyrazila vpřed směr skříň, abyste z ní vytáhla 15 let staré batikované a (někdy i ručně vytvořené kousky), okamžitě dejte zpátečku. Batika se v létě sice vrátila v malé míře, ale tento pokus o comeback uhasl rychleji, než se čekalo. Díky bohu za to.

Džínová zafungovala!

Džínová bunda se většinou k černým šatům nehodí, ale v tomto případě funguje skvěle. Ubere tmavým lesklým šatům na vážnosti a nenuceně dodá Jennifer Aniston mladistvý nádech. Škoda jen, že šaty mají zvláštní délku. Střih do půlky lýtek je velice zrádný a vyžaduje skoro perfektní křivky. Opticky totiž zkracuje nohy.

Sdílejte článek
Štítky styl herec oděv Jennifer Anistonová

Přečtěte si také