Styl

28. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: 3x Kateřina Kristelová

MÓDNÍ POLICIE: 3x Kateřina Kristelová

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Světský styl ti sluší

Platinová blondýnka vypadá dobře v pastelových barvách. Růžové mini jsou pěkné, lodičky prodlužují nohy a kožená bunda neurazí. Je to model, který v kombinaci s modrými stíny vypadá lacině, ale Kateřina Kristelová tento světský styl umí nosit. U moderátorky se už asi žádné módní revoluce nedočkáme.

Denim je tvůj módní vrchol

Džínovina od hlavy až k patě vypadá dobře, a protože se jedná o aktuální trend, nemusíte se bát, že budete vypadat jako komparzista ze snímku Bony a Klid. Černé tenisky jsou také v pořádku. Toto je zřejmě módní vrchol platinové blondýnky.

Katko, kancelářská krysa není módní múza

Kateřina se v tomto případě pokusila o sofistikovanost – a pohořela. Všechny kousky jsou samy o sobě pěkné, ale dohromady jsou naprosto nezáživné. Moderátorka takto dokonale vystihuje půvab kancelářských krys, a ty většinou za módní múzy nepovažujeme. Moderátorce tento styl prostě nesedí a je vidět, že je snaží stylizovat do něčeho, co jí není vlastní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také