Styl

13. února 2015 16:43

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: 50 odstínů nudy

MÓDNÍ POLICIE: 50 odstínů nudy

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Míša a její pokus o luxus

Míša Ochotská nikdy nepatřila mezi naše módní ikony a nikdy mezi ně patřit nebude. Její styl působí kýčovitě a je to většinou synonym navoněné bídy. Vesta z faux kožešiny se hodí ke kozačkám jako svíčková do vegetariánské restaurace. Džíny jsou příliš volné, plyšová vesta je nehezká a celkový vzhled působí neuceleně. Model zkrátka není dotáhnutý do konce a postrádá celistvost.

Míša Štoudková postrádá originalitu

Módní bloggerka Micheala Štoudková byla kdysi spíš módní obětí než ikonou. Dnes se její styl ale výrazně zlepšil. Stále si však myslím, že postrádá originalitu. Modely působí prvoplánově a strojeně. Míša postrádá lehkost a nápaditost. Ale palec nahoru za snahu, je na dobré cestě, ale čeká ji ještě dlouhá štreka.

Jen růžová to může být? Opravdu?

Kamily Nývltová a její růžové šaty… Kamila je pěkná dívka. Svetr má atraktivní barvu. Bohužel délka je nelichotivá a materiál příšerný. Nýltová měla vsadit na klasický střih a lepší materiál. Jinak je kontrast růžové a černé sympatický.

Sdílejte článek
Štítky styl materiál vzhled Kamila Nývltová

Přečtěte si také