Styl

24. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Adélo, černokněžnické botky už jsou out!

MÓDNÍ POLICIE: Adélo, černokněžnické botky už jsou out!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Adélo, černokněžnické botky už jsou out!

Černá je sice lichotivá, ale ne v tomto množství. Adélu Gondíkovou záplava černé naprosto pohltila. Černé šaty visící přes legíny bez výrazného prvku, který by je oživil, jsou nudné. Boty, kterými by nepohrdl kdejaký černokněžník, zase působí nemoderně. Tento tvar je prostě out. Málokdo by takovéhle boty na sobě dokázal dobře „prodat“. Na tomto outfitu není nic zajímavého, moderátorka ho mohla ozdobit nějakým šperkem nebo alespoň mohla zvolit elegantní top. Je škoda, že v tomto modelu není vůbec vidět její skvělá figura.

Pěkně poskládaný mišmaš

Sympatická DJ Lucca vsadila na romantické šatičky a osvěžila je koženým křivákem. K tomuto modelu dodala ješte balerínky značky Gucci a černé legíny. Tento model je sympatický. Každý prvek z outfitu je hezký sám o sobě i dohromady s ostatními. Jemné krásce dodal kontrast černé barvy tajemný a sebevědomý vzhled. Tento model se mi líbí, přestože legíny mohly zůstat doma. Na obhajobu Lucie Dvořákové ale musím dodat, že na filmovém festivalu ve Varech bylo letos opravdu chladno.

Tohle je prostě nuda!

Jednoduchý top má skvělou barvu. Sabinu Laurinovou opravdu rozzářil. Džíny herečce také dobře padnou. Jen balerínky jsou trochu obyčejné. Outfit alespoň není ani přešperkovaný, ani ozdobený lacinými a nesmyslnými nápisy. Tento model je trochu nudný, ale neurazí.


Přečtěte si také