Styl

6. května 2015 12:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Agáto, máš naváto?

MÓDNÍ POLICIE: Agáto, máš naváto?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Agáto, máš naváto?

Šaty poseté flitry jsou stále in, ale jsou velice zrádné, tak pozor na ně! Agáta je skvělým případem toho, jak tento trend pokazit. Stačí málo a šaty jsou stejně nemilosrdné jako šikanující haranti na základce. Agáta, která váží nic a vůbec má totiž z nelichotivého úhlu panděro jako stodolu. Takže příště nenechejte nic náhodě a sáhněte po stahovacím spodním prádle, aby si vás na parketu nespletli s disko koulí.

Nikol, díky za tvé experimenty

Nikol Moravcová ráda s oblečením experimentuje a já zase o jejích pokusech stát se módní ikonou ráda píšu. Její styl neomrzí, protože se Nikol stále hledá a orientuje se v aktuálních trendech tak lehce a elegantně, jako když prase skotačí v kukuřici. Někdy vypadá jako sexy pomatená femme fatale, jindy zase působí jako zbloudilý hipster nebo chaotická puberťačka ve snaze zaujmout. A ani tento model nás nepřesvědčil, že se blýská na lepší časy. Tenisky jsou sice in, ale v kombinaci s dlouhým hippie kardiganem a kšiltovkou vypadá Nikol jako trapná napodobenina Miley Cyrus nebo jiné popové hvězdičky. Nikol, uvědom si, že jsi už starší závodnice a vsaď na ucelenější styl.

Bára vypadá skvěle

Bása Basiková mě tentokrát potěšila. Je to dnes jediný model, který ve mně neprobouzí deprese. Její model je elegantní a nenucený. Díky vzdušným materiálům vypadá zpěvačka mladistvě. Malé psaníčko dodá modelu nádech luxusu. Žádné zbytečné cetky, žádné střihy připomínající abstraktní umění. Basiková dnes získává jasně zlatou medaili.

Sdílejte článek
Štítky styl trend Miley Cyrusová Nikol Moravcová

Přečtěte si také