Styl

6. května 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Agáto, nemáš naváto?

MÓDNÍ POLICIE: Agáto, nemáš naváto?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Agáto, nemáš naváto?

Červené šaty ke krku jsou hezké. Především u Agáty Prachařové je to velice překvapivá volba, že sáhla po elegantním kousku a ne po oblečení, které působí jako titěrné nic nebo malinké cosi.

Boty jsou nesmrtelnou klasikou, se kterou nešlápnete vedle. Ale co ty děsivé silonky, které z nohou dělají lesklé sloupy? Nechápu, co může bývalou modelku přimět k tomu, aby si něco takového dobrovolně oblékla.

Kde máš zbytek kalhot?

Agáta Prachařová je roztomilá. Modelka se oblékla do titěrných modelů, které mají rozlohu asi stejně tak velkou jako kapesník. Při pohledu na tento model váhám, kam se poděl zbytek. Já bych se vůbec nebála obléknout si příště i kalhoty.

Jako princezna od autodromu

Prachařová toužila být světová, ale v modelu působí spíš světsky. Pásek s výraznou přezkou známého módního domu a kozačky poseté logy působí extrémně lacině, přestože model asi vyšel na pár desítek tisíc korun. Tato hvězdička si skvěle osvojila kolotočářský šarm jako nikdo jiný. Příště doporučuji vsadit na modely, které nejsou tak výstřední a sundat brýle, aby lépe viděla, jak opravdu vypadá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také