Styl

10. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Agáto, příště nech holínky doma

MÓDNÍ POLICIE: Agáto, příště nech holínky doma

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Agáto, příště nech holínky doma

Jediný přešlap, kterého se novopečená moderátorka noční show Prachařová dopustila, jsou gumové holínky. Jsou sice trendy, ale do společnosti s nimi nikdy nechoďte. Bundička z broušené kůže je hezká, nepřehlédnutelná a nevypadá lacině. Agáta ji dobře sladila i s topem. Je vidět, že se mladá paní se začíná v módním světě pomalu, ale jistě orientovat.

Jak být in i po šedesátce? Inspirujte se tady!

Šaty s jemným dezénem jsou moderní a střih je ideální pro ženu pokročilejšího věku. Obuv na masivním podpatku se pomalu ale jistě vrací na výsluní. Drobná herečka Eva Hrušková je skvělým příkladem toho, jak být in i po šedesátce.

Ten kabát už zažil lepší časy

Tento outfit je normální, pohodlný a vhodný na procházku se psem nebo kočárkem. V tomto případě ani u takové zpěvačky, jakou je Marta Jandová, nemůžeme čekat žádnou stylovou bombu. Jediné, co bych outfitu vytkla, je kabát, který už zažil lepší časy a nedrží fazónu tak, jak by měl. Doporučuji pro příště sáhnout po zajímavějším kousku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také