Styl

11. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Aj! I mistr tesař se utne!

MÓDNÍ POLICIE: Aj! I mistr tesař se utne!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Aj! I mistr tesař se utne!

Hana Zagorová se obléká s ohledem na svůj věk a většinou vypadá velice vkusně. Tento outfit je ale známkou toho, že i mistr tesař se někdy utne. Tolik barev, které má naše přední umělkyně na sobě, vypadá dobře jen na velikonoční kraslici. Nemluvě o tom, že puntíky, proužky a jiné geometrické tvary působí velice chaotickým dojmem. Kdyby Hana Zagorová nechala doma sako, šaty samotné by se postaraly o velice vydařený vzhled.

Nepodceňuj doplňky

Herec a moderátor Jan Čenský tentokrát do šatníku sáhl pro dobře padnoucí černé sako, které podtrhuje jeho neměnící se postavu. Bohužel doplňky oblíbeného herce zklamaly. Boty by mohly být modernější. Modelu také škodí absence kravaty. Modrá košile s barvou saka bohužel nekoresponduje. Škoda, že herec tentokrát doplňky zbytečně podcenil.

Evo, působíš jako roztomilý mastodont

Absolutně nechápu trend oblečení deformující postavu, jako jsou tyto džíny zvolené krásnou Evou Josefíkovou. Kalhoty herečce přidávají nemalé množství kil. Přestože jsou asi pohodlné, krásné Evě vytvářejí postavu hodnou mastodonta. To je opravdu škoda. Jinak ale chválím sladění červených tenisek a kabelky. Působí dívčím a roztomilým dojmem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také