Styl

27. ledna 2015 00:34

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Akce YSL byla plná faux pas i skvělého stylu

MÓDNÍ POLICIE: Akce YSL byla plná faux pas i skvělého stylu

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol se stále hledá

A zase ta Nikol… Nikol Moravcová vypadá v tomto modelu jako školačka. Smyslů zbavené trdlo, které se ve světě módy stále hledá. Trendy ji sice lákají, ale orientuje se v nich jako slepec v bludišti. Vyhlídky nevidím dobře, Nikol. Zkus vsadit na střídmější kousky.

Míšo, docela dobré, ale...

Míša Mauerová nevypadá hrozně, její model by nebyl tak děsný, kdyby se vzdala bílých kalhot. Vypadají lehce lacině. Top je prima, ale CO TO? Vykukuje snad zpod luxusní halenky široký a nevzhledný opasek? Tak jestli tohle mě nebude stát šedý zákal, budu v šoku. Míšo, tohle je jedno velké faux pas.

Jitko, kde je zbytek?

Jitka Nováčková zazářila! Blondýnce, která v minulosti oblékala modely hrozné i horší, se poslední dobou daří. Tento kousek je skvělý, dokonale vystihnuje módu návrháře YSL, který světu představil dámské sako. Jitko, tleskám. Holka z Budějovic ušla pořádný kus cesty.

Sdílejte článek
Štítky Jitka Nováčková móda styl České Budějovice Nikol Moravcová

Přečtěte si také