Styl

14. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Alice je prostě kočka

MÓDNÍ POLICIE: Alice je prostě kočka

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Alice je prostě kočka

Sympatická herečka v zimní bundě působí ležérně a nenuceně. Na tomto modelu se nedá skoro nic vytknout, je to ideální outfit hodný procházky po městě. Nenadchne, ale ani neurazí. Kozačky s netradiční špičkou by mohly mít klasičtější tvar, ale to je už banalita. Jak jsem se již zmínila, na běhání po kočičích hlavách je tento model OK.

Trávníčkova princezna má v módě zmatek

Monika Fialková, přítelkyně Pavla Trávníčka, se oblékla do modelu skládajícího se ze zajímavých kousků. Sukně peplum je hezká, přestože v kombinaci s obuví tento střih opticky zkracuje nohy. Bundička posetá kvítím je zcela určitě prvek, který osloví nejednu milovnici módy. Halenka v pudrově růžové už ale zavání fádností. Její textura zase prozrazuje přítomnost syntetického materiálu. Na místě by byl minimalističtější top. Celkový dojem působí chaoticky a zmateně. Příště doporučuji nekombinovat tak výrazné kousky a vzdát se masivních perlových náušnic, které díky své velikosti mohou konkurovat velikonoční dekoraci.

Nosíš Okamurovi notebook?

Šaty jsou pěkné, kožená bunda v kombinaci s elegantními prvky působí prvoplánově. Viděli jsme to už nesčetněkrát a je to okoukané. Sličná přítelkyně senátora Okamury ale měla sáhnout do botníku raději po otevřených, anebo zajímavějších lodičkách. Tyto působí nudně. Psaníčko mělo být také výraznější. Kabelka nebezpečně připomínající obal na notebook se k tomuto outfitu nehodí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také