Styl

11. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Aňa září!

MÓDNÍ POLICIE: Aňa září!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Aňa září!

Aňa je zpět! Zlatavý model je známkou toho, že se vrátila naše módní ikona. V této róbě herečka Geislerová neskutečně září. Šaty s živůtkem posetým flitry nepotřebujíe výrazné doplňky. Jemný řetízek bohatě stačí. Musím pochválit i účes, lokny evokují rebelský kukuč, což dodává outfitu na svěžesti.

Konečně nevypadáš jako Aranka ze Žižkova

Lodičky se zvířecími zvory? Proč ne, je to výrazný doplněk, který rozzáří jednobarevný outfit. Kožešinové vesty jsou letos in, takže palec nahoru. Modelce Gábině Dvořákové sluší jemný make-up i vlasy v hnědé barvě. Zcela určitě je kaštan na hlavě lepší než havraní černá, kterou nosila v minulosti. Tehdy mírně připomínala Aranku ze Žižkova.

Vražedný outfit Lucie Hadašové

Krásná Hadašová má boty, pro které bych vraždila. Za šaty bych také vraždila, ale toho, kdo je vyrobil. Jsou přeplácané jako zadek Dominiky Mesárošové. Šaty poseté květy po stranách v kombinaci s asijským symbolem na prsou působí jako outfit hodný mezinárodního cirkusu. Tento model se Lucii jednoduše nepovedl. Příště by se měla držet hesla, že méně je více.

Sdílejte článek
Štítky Žižkov oděv Lucie Hadašová

Přečtěte si také