Styl

17. dubna 2015 13:14

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Andělé. Tato přehlídka nevkusu ve mně vyvolává stres a deprese!

MÓDNÍ POLICIE: Andělé. Tato přehlídka nevkusu ve mně vyvolává stres a deprese!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dášo, proč nám to děláš?

Dáša Zázvůrková opět nepřekvapila. Pro mě je opravdovou záhadou, kdo tuto sympatickou herečku obléká. Její modely jsou vždy chaotickým zmatkem, který postrádá jakoukoliv logiku. Sukně je relativně hezká, pokud by byla dobře sladěná s outfitem, mohla by vypadat relativně pěkně. Ale krajkovaný top je naprosto šílený a nic jiného než na jarní úklid oken se nehodí. Zázvůrkové zkracuje trup, a tak vypadá jako zdrclá harmonika. I doplňky ve mně vyvolávají stres a deprese. Lodičky jsou pasé a síťované punčochy jsou sice prima, ale jen pokud se chystáte na brigádu do Perlovky.

Neznámá paní v modelu cukrové vaty

Tuto slečnu sice neznám, ale myslím, že si s Dášou Zázvůrkovou vyměňují tipy a triky ze světa módy. Pokud se nepletu, doporučuji jediné: ihned s tím přestaňte. Takový módní masakr vidět nechceme. Slečna oblečená do prostorově výrazné sukně vypadá jako obrovský žmolek cukrové vaty. Top bez ramínek mě nutí přemýslet, zda byla slečna při odívání při smyslech. Provaz kolem krku je něco, co by si ženy, které si dobrovolně tento model obléknou, zasloužily.

Bára je za hvězdu, ale co si budeme povídat, konkurence byla bídná

Bára Mottlová, vycházející hvězda stříbrného plátna, byla v mé rubrice většinou pod palbou kritiky. Nyní se to ale výrazně zlepšuje. Bára ví, co si může dovolit a na rozdíl od svých kolegyň se obléká velice střídmě. Tomotu modelu nemohu nic vytknout. Hodí se na akci, jako je předávání hudebních cen Anděl. Bára dobře sladila detaily a výrazně zhubla. Její jméno si zapamatujte, zcela jistě o ní ještě uslyšíte.

Sdílejte článek
Štítky stres deprese anděl Dáša Zázvůrková

Přečtěte si také