Styl

22. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Andrea je třešnička na dortu módy

MÓDNÍ POLICIE: Andrea je třešnička na dortu módy

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Andrea je třešnička na dortu módy

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová tentokrát zabodovala. Zahalila se do elegantního modelu, který jí náramně sluší. Kabát v béžové barvě je nutností každé ženy v pokročilém věku, luxusní kabelka ke kabátu skvěle ladí a kozačky z broušené kůže jsou jen třešničkou na dortu dokonalosti. Skvělé.

Céleste se módy nebojí!

Porotkyně soutěže X Factor se nebojí riskovat, když přijde na módu. Ne vždy se to ale vyplatí. V tomto případě patří model mezi ty méně povedené. Overal je hezký, mladá Céleste si ho se svojí postavou může dovolit, přestože by většině žen opticky zkracoval nohy. Porotkyně to ale moc nevychytala s volbou výrazných doplňků. Letní kousek si zaslouží jemnější prvky. Tyto jsou příliš výrazné. To samé platí i o make-upu, který krásnou zpěvačku dělá zbytečně starší.

Ať všichni čučí, Štěpánko?

Štěpánka Duchková má zálibu v drahých značkových kouscích. Logy poseté doplňky ale v dnešní době nikoho neohromí. Boty i kabelka od stejného italského výrobce mají sice pořizovací hodnotu několika desítek tisíc korun, ale model vypadá stejně lacině, jako kdyby moderátorka nakupovala ve výprodeji v nějakém laciném módním řetězci. A to nemluvím o pásku, který je Gucci, a ať lidi čučí.

Sdílejte článek
Štítky móda dort Gucci Andrea Kalivodová Štěpánka Duchková

Přečtěte si také